Tenn. Gottlob Friedrich Baumann, Hudiksvall. Fyrstämplad. Räfflad stomme. Med pärlbård. Bulor, repor. (Höjd 16)
1 400 SEK | 2021-05-16 11:51 |
1 300 SEK | 2021-05-16 11:04 |
1 200 SEK | 2021-05-14 17:03 |
950 SEK | 2021-05-14 23:26 |
850 SEK | 2021-05-14 16:49 |
800 SEK | 2021-05-13 23:28 |
750 SEK | 2021-05-14 14:38 |
400 SEK | 2021-05-13 23:40 |
150 SEK | 2021-05-13 23:25 |
100 SEK | Startpris |