Koppar och stål. Med tre ljuspunkter vardera. Etikettmärkta. Bulor, hårt ytslitage, ärgade, lampkontakter med skador. (Diameter 47)
900 SEK | 2021-05-16 11:58 |
850 SEK | 2021-05-16 09:31 |
600 SEK | 2021-05-16 03:58 |
400 SEK | 2021-05-15 18:40 |
100 SEK | 2021-05-13 23:24 |
100 SEK | Startpris |