Svart sten och bronserad metall. Kupa i frostat glas med förgylld dekor av franska liljan. Kupa med smärre naggar. Oljehus med spricka. Ytslitage. (Totalhöjd 91)
1 300 SEK | 2021-05-16 12:03 |
1 200 SEK | 2021-05-16 11:59 |
1 100 SEK | 2021-05-16 11:48 |
850 SEK | 2021-05-16 00:47 |
550 SEK | 2021-05-15 11:55 |
450 SEK | 2021-05-14 00:07 |
300 SEK | 2021-05-14 03:40 |
100 SEK | 2021-05-13 23:19 |
100 SEK | Startpris |