Tenn. Signerade i gjutning. Ytslitage, enstaka bulor, en stomme med lagning. (Höjd 23)
500 SEK | 2021-05-15 23:03 |
450 SEK | 2021-05-15 23:40 |
300 SEK | 2021-05-15 18:15 |
250 SEK | 2021-05-13 20:10 |
150 SEK | 2021-05-13 21:48 |
100 SEK | Startpris |