Kronograf. Stål. Textilt armband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, smärre repor. (Bredd ca.45mm)
4 200 SEK | 2021-05-16 11:53 |
4 000 SEK | 2021-05-16 11:39 |
2 900 SEK | 2021-05-06 23:41 |
2 500 SEK | 2021-05-15 13:38 |
2 200 SEK | 2021-05-15 13:33 |
250 SEK | 2021-05-13 20:53 |
150 SEK | 2021-05-13 18:21 |
100 SEK | Startpris |