Stop samt kanna. Bl.a. med omfattande skador, bulor, slitage, bristningar. (Högsta höjd 23)
600 SEK | 2021-05-16 10:36 |
600 SEK | 2021-05-16 11:32 |
500 SEK | 2021-05-16 07:51 |
300 SEK | 2021-05-16 10:25 |
200 SEK | 2021-05-15 21:33 |
150 SEK | 2021-05-15 06:16 |
100 SEK | 2021-05-13 23:39 |
100 SEK | Startpris |