Fat, barock, 1700-tal. Grötskål med lock. Stop, m.m. Slitage, bulor, bl.a. med lagningar. (Största diameter 36)
1 900 SEK | 2021-05-16 11:28 |
1 800 SEK | 2021-05-16 11:18 |
550 SEK | 2021-05-16 07:50 |
100 SEK | 2021-05-13 21:01 |
100 SEK | Startpris |