Stop, Berndt Oscar Santesson. Stop, Gustaf Wigholm, Gävle, 1800-tal samt fat, Petter Norén, Hedemora, 1700-tal. Repor, bl.a. med bulor. (Största diameter 35)
500 SEK | 2021-05-16 07:43 |
450 SEK | 2021-05-16 07:49 |
150 SEK | 2021-05-14 08:30 |
100 SEK | 2021-05-13 21:01 |
100 SEK | Startpris |