Tenn. Kolonnformad stomme. Genombruten fotplatta. Godronnerad pipa. Stämplad. Ytslitage, smärre fläckar. (Höjd 28)
200 SEK | 2021-05-13 22:27 |
150 SEK | 2021-05-14 00:29 |
100 SEK | Startpris |