Oidentifierade stämplad. Profilerat brätte. Graverad figurscen och text med datering 1632. Baktill med graverat monogra. Sannolikt efterdekorerat, repor, enstaka stötmärken. (Diameter 46,5)
3 600 SEK | 2021-05-16 12:44 |
3 400 SEK | 2021-05-15 12:00 |
3 000 SEK | 2021-05-16 08:40 |
350 SEK | 2021-05-14 09:27 |
300 SEK | 2021-05-13 20:35 |
300 SEK | 2021-05-13 22:29 |
100 SEK | Startpris |