Marmor och mässing. Behängd med kedjor. Dekorerade av pärlbård. En stomme med lagning, fötter med mindre naggar. (Höjd 23,5)
950 SEK | 2021-05-14 19:51 |
900 SEK | 2021-05-14 19:43 |
850 SEK | 2021-05-13 22:32 |
800 SEK | 2021-05-13 20:44 |
100 SEK | Startpris |