Bl.a. Gottlob Friedrich Baumann, Gustaf Wigholm. Slitage, bulor, lagningar, bl.a. med skador. (Höjd 10-20)
1 600 SEK | 2021-05-16 11:56 |
1 500 SEK | 2021-05-16 11:55 |
1 400 SEK | 2021-05-16 11:55 |
700 SEK | 2021-05-16 07:44 |
400 SEK | 2021-05-15 23:46 |
300 SEK | 2021-05-14 16:54 |
250 SEK | 2021-05-13 19:04 |
100 SEK | Startpris |