Krutflaskor 3st, bl.a. i mässing, 17/1800-tal samt dekorationspistol, 1900-tal. Slitage, flaska med lagning. (Längsta längd 22)
450 SEK | 2021-05-14 17:45 |
400 SEK | 2021-05-16 11:36 |
300 SEK | 2021-05-15 06:10 |
100 SEK | 2021-05-13 23:17 |
100 SEK | Startpris |