Leijona, Repco Watch, Seiko samt Atlantic. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter ca.30mm)
700 SEK | 2021-05-16 11:52 |
650 SEK | 2021-05-16 11:01 |
600 SEK | 2021-05-15 15:24 |
500 SEK | 2021-05-15 08:20 |
350 SEK | 2021-05-15 06:09 |
250 SEK | 2021-05-13 23:12 |
250 SEK | 2021-05-14 04:48 |
100 SEK | 2021-05-13 20:11 |
100 SEK | Startpris |