Fanerat i bl.a. rot. Svarvade dekorer. Lösa dekorer medföljer, två knoppar saknas, ytslitage. (Höjd 88)
500 SEK | 2021-05-16 08:51 |
450 SEK | 2021-05-15 11:06 |
200 SEK | 2021-05-13 22:05 |
100 SEK | Startpris |