Mahogny. Svarvade dekorer. Krön med maskaron. Lod och pendel finns. Ytslitage, repor, krön med lös dekordel. (Höjd 121)
1 300 SEK | 2021-05-16 10:31 |
1 200 SEK | 2021-05-16 10:22 |
800 SEK | 2021-05-14 16:32 |
600 SEK | 2021-05-14 09:25 |
500 SEK | 2021-05-13 23:09 |
100 SEK | 2021-05-13 18:13 |
100 SEK | Startpris |