Väska med dräktbrosch. Byxor, väst, klänning, hätta, blus, sjalar, m.m. Slitage, enstaka skador.
1 300 SEK | 2021-05-16 12:32 |
1 200 SEK | 2021-05-15 11:52 |
100 SEK | Startpris |