Förgylld stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 38mm)
300 SEK | 2021-05-16 11:21 |
250 SEK | 2021-05-15 18:51 |
200 SEK | 2021-05-13 20:21 |
100 SEK | Startpris |