Stål. Automat. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras. Bruksslitage, boett med repor, urtavla ställvis något nött. (Diameter 40mm)
1 900 SEK | 2021-05-16 11:44 |
1 800 SEK | 2021-05-15 18:51 |
1 400 SEK | 2021-05-15 11:56 |
950 SEK | 2021-05-14 20:32 |
100 SEK | 2021-05-13 18:08 |
100 SEK | Startpris |