Emaljerad urtavla. Boett i metall med förgylld dekor. Nyckel saknas. Urtavla med repor, mindre emaljskador. (Diameter 55mm)
2 900 SEK | 2021-05-16 12:27 |
2 800 SEK | 2021-05-16 12:02 |
1 300 SEK | 2021-05-16 11:22 |
550 SEK | 2021-05-16 11:02 |
400 SEK | 2021-05-16 10:43 |
300 SEK | 2021-05-15 23:00 |
250 SEK | 2021-05-15 16:06 |
200 SEK | 2021-05-13 18:06 |
150 SEK | 2021-05-14 12:53 |
100 SEK | Startpris |