Quartz. Förgylld stålboett. Med datumangivelse. Brunt läderarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, armband med fläckar. (Diameter 35mm)
1 100 SEK | 2021-04-24 16:24 |
1 000 SEK | 2021-04-23 07:48 |
950 SEK | 2021-04-22 23:53 |
600 SEK | 2021-04-22 21:13 |
350 SEK | 2021-04-22 22:15 |
100 SEK | 2021-04-22 20:41 |
100 SEK | Startpris |