Bukstop, Sverige, 17/1800-tal. Sejdel, Schroder & Olsson samt stop, utländska stämplar. Bukstopet med bulor och bristningar. (Högsta höjd 22)
250 SEK | 2021-04-25 12:09 |
200 SEK | 2021-04-25 10:49 |
100 SEK | 2021-04-23 01:24 |
100 SEK | Startpris |