Hallberg/Karlsson, bl.a. 1820/27. Med stämplad vapensköld. Repor. (Längd 18, vikt 350g.)
1 700 SEK | 2021-04-24 21:06 |
1 700 SEK | 2021-04-24 21:12 |
1 400 SEK | 2021-04-22 20:01 |
400 SEK | 2021-04-22 22:46 |
100 SEK | Startpris |