Mahogny. Med skuren dekor. Lod, pendel och nyckel finns. Mindre fanerskador. (Höjd 112)
1 700 SEK | 2021-04-25 10:46 |
1 600 SEK | 2021-04-25 10:49 |
1 300 SEK | 2021-04-25 09:58 |
1 100 SEK | 2021-04-22 22:37 |
100 SEK | Startpris |