Blad i rostfritt stål. Bruksslitage, smärre repor. (Längd 17-20,5)
5 000 SEK | 2021-04-23 18:09 |
4 800 SEK | 2021-04-23 11:25 |
4 800 SEK | 2021-05-02 22:00 |
1 500 SEK | 2021-04-22 20:26 |
1 100 SEK | 2021-04-22 21:59 |
100 SEK | Startpris |