Målning på papper. I två delar. Motiv med landskap, segelbåtar och kolonner. Fläckar, slitage, skador. (165x128 respektive 158x57)
23 500 SEK | 2021-04-25 10:06 |
23 000 SEK | 2021-04-25 11:55 |
17 000 SEK | 2021-04-25 11:32 |
10 000 SEK | 2021-04-24 22:14 |
6 600 SEK | 2021-04-23 17:50 |
3 600 SEK | 2021-04-23 09:35 |
2 100 SEK | 2021-04-22 22:12 |
100 SEK | 2021-04-22 21:40 |
100 SEK | Startpris |