Låda i mahogny, med bronserade dekorer. Tratt av mässing. Vev medföljer. Bruksslitage, mindre fanerskador och torrsprickor. (Längd 85)
5 400 SEK | 2021-04-25 12:17 |
5 200 SEK | 2021-04-25 12:01 |
4 000 SEK | 2021-04-25 11:59 |
3 200 SEK | 2021-04-25 11:10 |
2 200 SEK | 2021-04-25 08:53 |
2 000 SEK | 2021-04-24 22:17 |
1 400 SEK | 2021-04-25 07:54 |
1 100 SEK | 2021-04-23 11:01 |
1 000 SEK | 2021-04-22 22:17 |
1 000 SEK | 2021-04-23 10:45 |
900 SEK | 2021-04-23 07:17 |
800 SEK | 2021-04-23 07:10 |
550 SEK | 2021-04-22 23:52 |
400 SEK | 2021-04-22 23:32 |
200 SEK | 2021-04-22 21:49 |
150 SEK | 2021-04-22 21:06 |
100 SEK | 2021-04-22 20:29 |
100 SEK | Startpris |