Bronserad och förgylld. Oval form. Med reliefdekor av blomster. Färgslitage, dekorskador. (Innermått 70x50)
600 SEK | 2021-04-25 11:56 |
550 SEK | 2021-04-25 11:50 |
250 SEK | 2021-04-23 13:58 |
100 SEK | Startpris |