Träskuren och bemålad. Etikettmärkt, signerad, daterad 2020. (Längd 39)
1 200 SEK | 2021-04-25 11:37 |
1 100 SEK | 2021-04-25 05:14 |
700 SEK | 2021-04-24 14:21 |
600 SEK | 2021-04-23 18:54 |
150 SEK | 2021-04-22 21:57 |
100 SEK | 2021-04-22 20:04 |
100 SEK | Startpris |