Med detaljer i 14k. I etui. Bruksslitage, etui med mindre skador. (Pennans längd 13)
1 100 SEK | 2021-04-24 20:14 |
1 000 SEK | 2021-04-25 01:13 |
900 SEK | 2021-04-23 02:07 |
700 SEK | 2021-04-23 11:28 |
500 SEK | 2021-04-23 08:33 |
400 SEK | 2021-04-22 20:44 |
200 SEK | 2021-04-22 23:36 |
100 SEK | 2021-04-22 20:03 |
100 SEK | Startpris |