Röd plast och plexiglas. Stämplad. Med löstagbar insats. Bruksslitage. (Höjd 21, 20x20)
750 SEK | 2021-04-25 10:55 |
700 SEK | 2021-04-25 10:53 |
400 SEK | 2021-04-24 19:15 |
100 SEK | 2021-04-23 08:58 |
100 SEK | Startpris |