Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 22mm)
1 000 SEK | 2021-04-22 22:09 |
950 SEK | 2021-04-22 19:41 |
900 SEK | 2021-04-22 20:58 |
100 SEK | Startpris |