Varbygel, kappa och fästen i mässing. Kolv i trä. Laddstock saknas. Slitage, pipan böjd, rost, skador. (Längd 147)
1 900 SEK | 2021-04-25 10:30 |
1 800 SEK | 2021-04-25 11:54 |
1 000 SEK | 2021-04-24 14:33 |
650 SEK | 2021-04-23 18:42 |
600 SEK | 2021-04-22 21:37 |
550 SEK | 2021-04-22 23:04 |
100 SEK | Startpris |