En av Martin Moberg, Jönköping, 1782 samt en av Nils Justelius, Eksjö, 1791. Graverad blomdekor. Bulor, repor, en med fotlagningar. (Höjd 14-14,5)
1 500 SEK | 2021-04-25 11:58 |
1 400 SEK | 2021-04-25 11:07 |
850 SEK | 2021-04-25 11:50 |
650 SEK | 2021-04-25 02:06 |
600 SEK | 2021-04-24 19:01 |
450 SEK | 2021-04-24 15:37 |
250 SEK | 2021-04-24 12:20 |
200 SEK | 2021-04-23 15:03 |
150 SEK | 2021-04-23 00:50 |
100 SEK | Startpris |