Rostfritt stål. Med förgyllda detaljer. Etui och garantibevis medföljer. Märken, repor, fläckar. (Längd 7)
1 600 SEK | 2021-04-23 05:26 |
1 500 SEK | 2021-04-25 08:20 |
1 100 SEK | 2021-04-22 23:15 |
500 SEK | 2021-04-22 23:35 |
400 SEK | 2021-04-22 21:49 |
400 SEK | 2021-04-22 22:27 |
300 SEK | 2021-04-22 21:56 |
100 SEK | 2021-04-22 20:40 |
100 SEK | Startpris |