Vågad mynning. Invändigt förgylld. Repor, mindre bulor. (Höjd 11, diameter 21,5, vikt 438g.)
2 200 SEK | 2021-04-24 21:01 |
2 100 SEK | 2021-04-24 20:50 |
2 000 SEK | 2021-04-22 20:42 |
1 800 SEK | 2021-04-22 20:00 |
100 SEK | Startpris |