Tenn. Med kant av mässing. Stämplat. Repor, fläckar. (25x19)
1 200 SEK | 2021-04-25 11:43 |
1 100 SEK | 2021-04-25 11:59 |
950 SEK | 2021-04-25 09:07 |
850 SEK | 2021-04-24 23:52 |
650 SEK | 2021-04-24 14:38 |
500 SEK | 2021-04-22 22:53 |
500 SEK | 2021-04-23 12:10 |
300 SEK | 2021-04-22 20:57 |
150 SEK | 2021-04-22 21:55 |
100 SEK | Startpris |