Konturerat brätte. Tre ornamenterade fötter. Graverat emblem och text "Moneo et munio". Repor, försilvringsslitage. (Diameter 56,5)
350 SEK | 2021-04-25 12:39 |
300 SEK | 2021-04-25 12:00 |
150 SEK | 2021-04-23 15:27 |
150 SEK | 2021-04-23 23:41 |
100 SEK | Startpris |