Handtag i rot. Balja i läder. Klinga och balja signerade samt bl.a. daterad 99. (Totallängd 23)
1 100 SEK | 2021-04-25 11:53 |
1 000 SEK | 2021-04-25 11:49 |
750 SEK | 2021-04-24 23:07 |
450 SEK | 2021-04-24 08:29 |
300 SEK | 2021-04-24 12:59 |
100 SEK | Startpris |