Kolv i betsad trä. Detaljer i järn. Stämplat G 354. Laddstock saknas, skador. (Längd 122)
850 SEK | 2021-04-25 07:29 |
800 SEK | 2021-04-25 11:49 |
550 SEK | 2021-04-24 19:56 |
500 SEK | 2021-04-23 20:09 |
150 SEK | 2021-04-23 00:44 |
100 SEK | 2021-04-22 23:03 |
100 SEK | Startpris |