Tryckt dekor på glas, med förgyllning. Stämplad Lindéns Berlin C2. Ramverk i trä. Färgsläpp, fläckar. (Höjd 130, bredd 92)
650 SEK | 2021-04-25 09:56 |
600 SEK | 2021-04-25 10:47 |
450 SEK | 2021-04-24 23:40 |
200 SEK | 2021-04-24 13:25 |
100 SEK | Startpris |