Betsad träkolv. Varbygel och detaljer i mässing. Stämplad. Kolv med smärre kantavslag. Repor, märken, återkonverterad från slaglås. (Längd 148)
4 000 SEK | 2021-04-25 11:21 |
4 000 SEK | 2021-04-25 11:52 |
2 500 SEK | 2021-04-22 14:42 |
2 000 SEK | 2021-04-23 20:53 |
1 100 SEK | 2021-04-22 21:02 |
100 SEK | Startpris |