Originalmålning. Svängd form. Fernissat, enstaka skador, sprickor, slitage. (Höjd 207)
950 SEK | 2021-04-25 10:13 |
900 SEK | 2021-04-25 10:03 |
850 SEK | 2021-04-25 06:15 |
250 SEK | 2021-04-23 15:00 |
100 SEK | Startpris |