Svängd form. Med bemålning från 1800-talets senare del. Urtavlan märkt Jonas Wiberg Enköping. Lod och pendel saknas. Fodral med torrsprickor, slitage. (Höjd 227)
2 700 SEK | 2021-04-25 12:00 |
2 600 SEK | 2021-04-25 12:27 |
2 000 SEK | 2021-04-25 12:02 |
1 000 SEK | 2021-04-24 23:54 |
500 SEK | 2021-04-23 18:49 |
200 SEK | 2021-04-22 20:54 |
150 SEK | 2021-04-23 09:29 |
100 SEK | Startpris |