Förgylld brons. Pendel och nyckel finns. Ytslitage. (Höjd 53)
1 900 SEK | 2021-04-25 12:00 |
1 800 SEK | 2021-04-25 11:48 |
1 000 SEK | 2021-04-22 19:26 |
900 SEK | 2021-04-22 20:53 |
800 SEK | 2021-04-22 20:53 |
100 SEK | Startpris |