Petter Gillberg, Varberg. Med stämplad och graverad dekor. Bruksslitage. (Längd 14,5, vikt 69g.)
1 100 SEK | 2021-04-25 11:56 |
1 000 SEK | 2021-04-25 12:00 |
600 SEK | 2021-04-23 09:23 |
450 SEK | 2021-04-25 10:12 |
350 SEK | 2021-04-25 08:03 |
250 SEK | 2021-04-23 00:31 |
100 SEK | 2021-04-22 21:32 |
100 SEK | Startpris |