Lock med graverad dekor och monogram. Invändigt förgylld. Repor. (Höjd 5, diameter 6,5, vikt 94g.)
500 SEK | 2021-04-23 00:27 |
450 SEK | 2021-04-22 21:36 |
400 SEK | 2021-04-22 20:50 |
350 SEK | 2021-04-22 20:04 |
100 SEK | Startpris |