Dubbla hänklar med claw and ball. Undertill med ristat monogram och datering 1864. Slitna stämplar, mindre bulor, repor. (Diameter 21)
950 SEK | 2021-04-25 11:53 |
900 SEK | 2021-04-25 11:48 |
850 SEK | 2021-04-25 11:46 |
600 SEK | 2021-04-24 22:19 |
550 SEK | 2021-04-25 06:12 |
350 SEK | 2021-04-24 23:28 |
200 SEK | 2021-04-23 00:26 |
100 SEK | 2021-04-22 21:31 |
100 SEK | Startpris |