Fodral i mässing och glas. Emaljerad urtavla. Nyckel saknas. Glas med litet nagg, ytslitage. (Höjd 11)
1 300 SEK | 2021-04-25 11:50 |
1 200 SEK | 2021-04-25 10:01 |
850 SEK | 2021-04-25 04:55 |
100 SEK | 2021-04-23 10:52 |
100 SEK | Startpris |