Repor, botten med mindre lagningar, smärre bulor. (Höjd 11, diameter 8,5)
4 600 SEK | 2021-04-25 12:01 |
4 400 SEK | 2021-04-25 11:57 |
2 600 SEK | 2021-04-25 11:32 |
2 200 SEK | 2021-04-25 11:45 |
1 600 SEK | 2021-04-25 11:26 |
1 100 SEK | 2021-04-24 23:17 |
850 SEK | 2021-04-24 21:59 |
500 SEK | 2021-04-23 21:55 |
400 SEK | 2021-04-23 20:39 |
300 SEK | 2021-04-23 00:25 |
250 SEK | 2021-04-22 21:29 |
200 SEK | 2021-04-22 21:30 |
100 SEK | Startpris |